C1720J5003AHF
Signal Conditioning 1.7-2.0GHz IL=.4dB 3dB 90 Deg.
product image
C1720J5003AHF Picture
SeekIC No. : 001682998 Detail
C1720J5003AHF: Signal Conditioning 1.7-2.0GHz IL=.4dB 3dB 90 Deg.
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
C1720J5003AHF
Mfg:
Anaren
  • Qty
  • 0~1
  • 1~10
Quick Details
Product : Directional Couplers Frequency Range : 1700 MHz to 2000 MHz
Impedance : 50 Ohms Termination Style : SMD/SMT
Package / Case : 0805 (2012 metric) Operating Temperature Range : - 55 C to + 85 C
Packaging : Reel
Description
Voltage Rating :
Bandwidth :
Frequency :
Impedance : 50 Ohms
Termination Style : SMD/SMT
Packaging : Reel
Product : Directional Couplers
Package / Case : 0805 (2012 metric)
Frequency Range : 1700 MHz to 2000 MHz