C2023J5003AHF
Signal Conditioning 2.0-2.3GHz IL=.4dB 3dbB 90 Deg.
product image
C2023J5003AHF Picture
SeekIC No. : 001682971 Detail
C2023J5003AHF: Signal Conditioning 2.0-2.3GHz IL=.4dB 3dbB 90 Deg.
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
C2023J5003AHF
Mfg:
Anaren
  • Qty
  • 0~1
  • 1~10
Quick Details
Product : Directional Couplers Frequency Range : 2000 MHz to 2300 MHz
Impedance : 50 Ohms Termination Style : SMD/SMT
Package / Case : 0805 (2012 metric) Operating Temperature Range : - 55 C to + 85 C
Packaging : Reel
Description
Voltage Rating :
Bandwidth :
Frequency :
Impedance : 50 Ohms
Termination Style : SMD/SMT
Packaging : Reel
Product : Directional Couplers
Package / Case : 0805 (2012 metric)
Operating Temperature Range : - 55 C to + 85 C
Frequency Range : 2000 MHz to 2300 MHz