CM309A20.000MABKTR
CRYSTAL 20.0MHZ 20PF SMD
product image
CM309A20.000MABKTR Picture
SeekIC No. : 004314403 Detail
CM309A20.000MABKTR: CRYSTAL 20.0MHZ 20PF SMD
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
CM309A20.000MABKTR
Parameters:
Technical/Catalog InformationCM309A20.000MABKTR
VendorCitizen Finetech Miyota
CategoryCrystals and Oscillators
Frequency20MHz
Load Capacitance20pF
Package / Case13.4mm x 5.0mm
PackagingTape & Reel (TR)
Frequency Tolerance±30ppm
Mounting TypeSurface Mount
Operating ModeFundamental
Operating Temperature-40°C ~ 85°C