CONREVSMA005-C08.5
RF Connectors RPSMA Fml Blkhd RMnt Crmp w 8.5" RG-174
product image
CONREVSMA005-C08.5 Picture
SeekIC No. : 002339414 Detail
CONREVSMA005-C08.5: RF Connectors RPSMA Fml Blkhd RMnt Crmp w 8.5" RG-174
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
CONREVSMA005-C08.5
Mfg:
Linx Technologies
  • Qty
  • 0~1
  • 1~25
Quick Details
Product : Connectors RF Series : SMA
Gender : Receptacle (Female) Polarity : Reverse
Contact Plating : Gold Shell Plating : Nickel
Impedance : 50 Ohms Cable Type : RG 174
Description
Termination Style :
Body Style :
Product : Connectors
RF Series : SMA
Shell Plating : Nickel
Contact Plating : Gold
Gender : Receptacle (Female)
Impedance : 50 Ohms
Polarity : Reverse
Cable Type : RG 174
Parameters:
Technical/Catalog InformationCONREVSMA005-C08.5
VendorLinx Technologies Inc
CategoryCable Assemblies
Length8.5" (215.9mm)