CP1501-9R
EURO-CASSETTE 120W 15V
product image
CP1501-9R Picture
SeekIC No. : 003816721 Detail
CP1501-9R: EURO-CASSETTE 120W 15V
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
CP1501-9R
  • Qty
  • 0~5
Quick Details
Series: * Operating Supply Voltage : 10 V