OSCILLATOR 100.0200 MHZ SMT
CSX750ABB100.020MTR: OSCILLATOR 100.0200 MHZ SMT
SeekIC Buyer Protection PLUS - newly updated for 2013!
268 Transactions
All payment methods are secure and covered by SeekIC Buyer Protection PLUS.
US $1.08 - 1.8 / Piece
Standard Clock Oscillators 1.8432MHz 3.3V 30pF 5X7 3.3V CERAMIC
| Technical/Catalog Information | CSX750ABB100.020MTR |
| Vendor | Citizen Finetech Miyota |
| Category | Crystals and Oscillators |
| Frequency | 100.02MHz |
| Package / Case | SMD 7mm x 5mm |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Supply Voltage | 3.3V |
| Type | Standard |
| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Frequency Stability | ±50ppm |
| Supply Current | 30mA |
| Lead Free Status | Lead Free |
| RoHS Status | RoHS Compliant |
| Other Names | CSX750ABB100 020MTR CSX750ABB100020MTR 300 8153 2 ND 30081532ND 300-8153-2 |