DAC060-24-02-00-00
Thermoelectric Assemblies 58W 4.6A 48degC
product image
DAC060-24-02-00-00 Picture
SeekIC No. : 002711833 Detail
DAC060-24-02-00-00: Thermoelectric Assemblies 58W 4.6A 48degC
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
DAC060-24-02-00-00
Mfg:
Laird Technologies / Thermal Solutions
  • Qty
  • 0~1
  • 1~10
Quick Details
Type : Direct to Air Assembly Cooling Power : 58 W
Maximum Current : 4.6 A Maximum Voltage : 24 V
Description
Maximum Voltage : 24 V
Type : Direct to Air Assembly
Cooling Power : 58 W
Maximum Current : 4.6 A