DFA20E12D15
CONV DC-DC 20W +15V/-15V DUAL
product image
DFA20E12D15 Picture
SeekIC No. : 004325838 Detail
DFA20E12D15: CONV DC-DC 20W +15V/-15V DUAL
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
DFA20E12D15
Mfg:
Power-One
  • Qty
  • 1~10
Parameters:
Technical/Catalog InformationDFA20E12D15
VendorPower-One
CategoryPower Supplies
Voltage - Input12VDC
Output±15V
Power (Watts)20W
Number of Outputs2
1st Output15 VDC @ 700mA
2nd Output-15 VDC @ 800mA