DLP11SA670HL2L
Common Mode Inductors (Chokes) 67Ohm 20% 100MHz
product image
DLP11SA670HL2L Picture
SeekIC No. : 001170444 Detail
DLP11SA670HL2L: Common Mode Inductors (Chokes) 67Ohm 20% 100MHz
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
DLP11SA670HL2L
Mfg:
Murata
  • Qty
  • 0~1
  • 1~50
Quick Details
Tolerance : 20 % Maximum DC Current : 150 mAmps
Maximum DC Resistance : 1.2 Ohms Operating Temperature Range : - 40 C to + 85 C
Termination Style : SMD/SMT Package / Case : 0504 (1210 metric)
Series : DLP11S
Description
Inductance :
Impedance :
Self Resonant Frequency :
Q Minimum :
Termination Style : SMD/SMT
Operating Temperature Range : - 40 C to + 85 C
Package / Case : 0504 (1210 metric)
Tolerance : 20 %
Maximum DC Resistance : 1.2 Ohms