DLW5BSN302SQ2L
Common Mode Inductors (Chokes) 2020 3000ohm@100MHz
product image
DLW5BSN302SQ2L Picture
SeekIC No. : 001170248 Detail
DLW5BSN302SQ2L: Common Mode Inductors (Chokes) 2020 3000ohm@100MHz
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
DLW5BSN302SQ2L
  • 0~1
  • 1~10
Quick Details
Impedance : 3000 Ohms Tolerance : 25 %
Maximum DC Current : 500 mAmps Maximum DC Resistance : 0.3 Ohms
Operating Temperature Range : - 40 C to + 85 C Termination Style : SMD/SMT
Package / Case : 2020 (5050 metric) Series : DLW5BS
Termination Style : SMD/SMT
Tolerance : 25 %
Operating Temperature Range : - 40 C to + 85 C
Maximum DC Resistance : 0.3 Ohms
Package / Case : 2020 (5050 metric)
Maximum DC Current : 500 mAmps
Series : DLW5BS
Impedance : 3000 Ohms