E5CN-R2MT-500-AC/DC24
Controllers 1/16 DIN 24 VAC/DC Relay output
product image
E5CN-R2MT-500-AC/DC24 Picture
SeekIC No. : 002540942 Detail
E5CN-R2MT-500-AC/DC24: Controllers 1/16 DIN 24 VAC/DC Relay output
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
E5CN-R2MT-500-AC/DC24
Mfg:
Omron Industrial
  • Unit Price
  • Negotiable
Quick Details
Analog / Digital : Digital Type : Digital Process Controllers
Display Type : 7-Segment Supply Voltage : 240 V
Mounting : Horizontal Size : 48 mm x 48 mm x 78 mm
Description
Control Method :
Analog / Digital : Digital
Display Type : 7-Segment
Supply Voltage : 240 V
Mounting : Horizontal
Type : Digital Process Controllers
Size : 48 mm x 48 mm x 78 mm