EC2-20-26.800M
Crystals 26.800MHz 20pF
product image
EC2-20-26.800M Picture
SeekIC No. : 001130035 Detail
EC2-20-26.800M: Crystals 26.800MHz 20pF
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
EC2-20-26.800M
Mfg:
Ecliptek
  • Unit Price
  • Negotiable
Quick Details
Frequency : 26.8 MHz Tolerance : 50 PPM
Load Capacitance : 20 pF Operating Temperature Range : - 20 C to + 70 C
Dimensions : 3.68 mm H
Description
Frequency Stability :
Termination Style :
Package / Case :
Packaging :
Operating Temperature Range : - 20 C to + 70 C
Tolerance : 50 PPM
Load Capacitance : 20 pF
Frequency : 26.8 MHz
Dimensions : 3.68 mm H