EEE-0GA471XP
Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD Al Lytic Cap, SMT VS Series, 85C, Pb-Fre 4VDC, 470uF, 6.3mm x8mm, T&R,,
product image
EEE-0GA471XP Picture
SeekIC No. : 00757127 Detail
EEE-0GA471XP: Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD Al Lytic Cap, SMT VS Series, 85C, Pb-Fre 4VDC, 470uF, 6.3mm x8mm, T&R,,