ELL-3GM180M
COIL PWR CHOKE 18UH 420MA SMD
product image
ELL-3GM180M Picture
SeekIC No. : 003467549 Detail
ELL-3GM180M: COIL PWR CHOKE 18UH 420MA SMD
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
ELL-3GM180M
  • Unit Price
  • Negotiable
Quick Details
Series: M Manufacturer: Panasonic Electronic Components
Inductance: 18µH Current: 420mA
Common Mode Rejection Ratio (Min) : 58 dB Current - Saturation: -
Current - Temperature Rise: - Type: Ferrite Core
Tolerance: ±20% Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 640 mOhm Q @ Freq: -
Frequency - Self Resonant: - Material - Core: -
Package / Case: 0.126" L x 0.126" W x 0.059" H (3.20mm x 3.20mm x 1.50mm) Mounting Type: Surface Mount
Description
Current - Saturation: -
Current - Temperature Rise: -
Material - Core: -
Mounting Type: Surface Mount
Q @ Freq: -
Manufacturer: Panasonic Electronic Components
Tolerance: ±20%
Shielding: Shielded
Type: Ferrite Core
Inductance: 18µH
Frequency - Self Resonant: -
Current: 420mA
DC Resistance (DCR): 640 mOhm
Packaging: Cut Tape (CT)
Series: M
Package / Case: 0.126" L x 0.126" W x 0.059" H (3.20mm x 3.20mm x 1.50mm)