ELL-3GM1R3N
COIL PWR CHOKE 1.3UH 1.5A SMD
product image
ELL-3GM1R3N Picture
SeekIC No. : 003459037 Detail
ELL-3GM1R3N: COIL PWR CHOKE 1.3UH 1.5A SMD
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
ELL-3GM1R3N
Inductance: 1.3µH Current: 1.5A
Common Mode Rejection Ratio (Min) : 58 dB Current - Saturation: -
Current - Temperature Rise: - Type: Ferrite Core
Tolerance: ±30% Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 58 mOhm Q @ Freq: -
Frequency - Self Resonant: - Material - Core: -
Package / Case: 0.126" L x 0.126" W x 0.059" H (3.20mm x 3.20mm x 1.50mm) Mounting Type: Surface Mount
Type: Ferrite Core
Current: 1.5A
Frequency - Self Resonant: -
DC Resistance (DCR): 58 mOhm
Tolerance: ±30%
Packaging: Cut Tape (CT)
Series: M
Inductance: 1.3µH
Package / Case: 0.126" L x 0.126" W x 0.059" H (3.20mm x 3.20mm x 1.50mm)