ERJ-S1TF13R0U
Thick Film Resistors - SMD Thick Film Chip Res, Anti Sulfur, 2512 13ohm STD;RoHS;R-Pb;260_Cmax
product image
ERJ-S1TF13R0U Picture
SeekIC No. : 001369610 Detail
ERJ-S1TF13R0U: Thick Film Resistors - SMD Thick Film Chip Res, Anti Sulfur, 2512 13ohm STD;RoHS;R-Pb;260_Cmax
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
ERJ-S1TF13R0U
Quick Details
Resistance : 13 Ohms Tolerance : 1 %
Tolerance : 1 %
Series : ERJ-S
Resistance : 13 Ohms
Parameters:
Technical/Catalog InformationERJ-S1TF13R0U
VendorPanasonic - ECG
CategoryResistors
Resistance In Ohms13.0
Power (Watts)1W
Tolerance±1%
CompositionThick Film