ERJ-S1TF1432U
Thick Film Resistors - SMD Thick Film Chip Res, Anti Sulfur, 2512 14.3Kohm STD;RoHS;R-Pb;260_Cmax
product image
ERJ-S1TF1432U Picture
SeekIC No. : 001357258 Detail
ERJ-S1TF1432U: Thick Film Resistors - SMD Thick Film Chip Res, Anti Sulfur, 2512 14.3Kohm STD;RoHS;R-Pb;260_Cmax
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
ERJ-S1TF1432U
Quick Details
Resistance : 14.3 KOhms Tolerance : 1 %
Tolerance : 1 %
Series : ERJ-S
Resistance : 14.3 KOhms
Parameters:
Technical/Catalog InformationERJ-S1TF1432U
VendorPanasonic - ECG
CategoryResistors
Resistance In Ohms14.3K
Power (Watts)1W
Tolerance±1%
CompositionThick Film