ERJ-S1TF15R4U
Thick Film Resistors - SMD Thick Film Chip Res, Anti Sulfur, 2512 15.4ohm STD;RoHS;R-Pb;260_Cmax
product image
ERJ-S1TF15R4U Picture
SeekIC No. : 001359301 Detail
ERJ-S1TF15R4U: Thick Film Resistors - SMD Thick Film Chip Res, Anti Sulfur, 2512 15.4ohm STD;RoHS;R-Pb;260_Cmax
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
ERJ-S1TF15R4U
Quick Details
Resistance : 15.4 Ohms Tolerance : 1 %
Tolerance : 1 %
Temperature Coefficient : 100 PPM / C
Package / Case : 2512 (6432 metric)
Resistance : 15.4 Ohms
Series : ERJ-S
Parameters:
Technical/Catalog InformationERJ-S1TF15R4U
VendorPanasonic - ECG
CategoryResistors
Resistance In Ohms15.4
Power (Watts)1W
Tolerance±1%
CompositionThick Film