ESDA12-1K
ESD Suppressors EOS ESD Transil 450W 12V, 18V 150pF
product image
ESDA12-1K Picture
SeekIC No. : 00642299 Detail
ESDA12-1K: ESD Suppressors EOS ESD Transil 450W 12V, 18V 150pF
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
ESDA12-1K
Mfg:
STMicroelectronics
  • Qty
  • 0~1
  • 1~10
Quick Details
Breakdown Voltage : 18 V Termination Style : SMD/SMT
Package / Case : SOD-523 Power Dissipation Pd : 450 W
Operating Temperature Range : - 40 C to + 150 C
Description
Capacitance :
Channels :
Termination Style : SMD/SMT
Package / Case : SOD-523
Breakdown Voltage : 18 V
Power Dissipation Pd : 450 W