EZJ-Z0V80015D
Varistors 80V MULTILAYER VARISTOR
product image
EZJ-Z0V80015D Picture
SeekIC No. : 00700089 Detail
EZJ-Z0V80015D: Varistors 80V MULTILAYER VARISTOR
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
EZJ-Z0V80015D
Mfg:
Panasonic Electronic Components
  • Qty
  • 0~1
  • 1~25
Quick Details
Product : MLV Voltage Rating DC : 5 V
Capacitance : 1.5 pF Operating Temperature Range : - 40 C to + 85 C
Mounting : SMD/SMT Packaging : Reel
Description
Voltage Rating AC :
Clamping Voltage :
Diameter :
Peak Surge Current :
Surge Energy Rating :
Product : MLV
Mounting : SMD/SMT
Packaging : Reel
Operating Temperature Range : - 40 C to + 85 C
Voltage Rating DC : 5 V
Capacitance : 1.5 pF
Parameters:
Technical/Catalog InformationEZJ-Z0V80015D
VendorPanasonic - ECG
CategoryCircuit Protection
Maximum AC Volts-
Maximum DC Volts5VDC
Current-Surge-
Package / Case0402 (1005 metric)
Varistor Voltage80V