FCC-16-3-RT
CBL CLAMP FLAT W/TAPE 3X2"W
product image
FCC-16-3-RT Picture
SeekIC No. : 002900550 Detail
FCC-16-3-RT: CBL CLAMP FLAT W/TAPE 3X2"W
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
FCC-16-3-RT
Quick Details
Series: - Manufacturer: Richco Plastic Co
Type: Flat Clamp Opening Size: 3.00" L x 0.50" W x 0.16" H (76.2mm x 12.7mm x 4.0mm)
Mounting Type: Adhesive Material: PVC
Dimensions : 144 mm x 112 mm x 43 mm
Description
Mounting Type: Adhesive
Material: PVC
Manufacturer: Richco Plastic Co
Color: Black
Series: -
Type: Flat Clamp
Opening Size: 3.00" L x 0.50" W x 0.16" H (76.2mm x 12.7mm x 4.0mm)
Parameters:
Technical/Catalog InformationFCC-16-3-RT
VendorRichco Plastic Co
CategoryCable, Wire - Management
ColorBlack
TypeFlat Clamp
Mounting TypeAdhesive