FK2125TZ201C850T
EMI/RFI Suppressors & Ferrites EMI FLTR 0805 200OHMS 30% 85pF 20%
product image
FK2125TZ201C850T Picture
SeekIC No. : 001116288 Detail
FK2125TZ201C850T: EMI/RFI Suppressors & Ferrites EMI FLTR 0805 200OHMS 30% 85pF 20%
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
FK2125TZ201C850T
Quick Details
Product : EMI Filters Impedance : 200 Ohms
Tolerance : 30 % Maximum DC Current : 100 mAmps
Maximum DC Resistance : 2 Ohms Operating Temperature Range : - 25 C to + 85 C
Product : EMI Filters
Tolerance : 30 %
Package / Case : 0805 (2012 metric)
Impedance : 200 Ohms
Maximum DC Resistance : 2 Ohms
Parameters:
Technical/Catalog InformationFK2125TZ201C850T
Filter TypeDifferential Mode - Single
Current Rating100mA
Frequency100MHz
Impedance200 Ohm
PackagingTape & Reel (TR)
DC Resistance (DCR)2.000 Ohm Max