FN9233-15-06HI
Power Line Filters 15A 250VAC Hot Inlet mounting flanges
product image
FN9233-15-06HI Picture
SeekIC No. : 001697139 Detail
FN9233-15-06HI: Power Line Filters 15A 250VAC Hot Inlet mounting flanges
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
FN9233-15-06HI
Mfg:
Schaffner
  • Qty
  • 0~1
  • 1~25
Description
Voltage Rating :
Current Rating :
Mounting Style :
Termination Style :
Parameters:
Technical/Catalog InformationFN9233-15-06HI
VendorSchaffner EMC Inc
CategoryFilters
TypeIEC 320-C16 (Male Pins)
Mounting TypePanel Mount, Screw Hole
Termination StyleQuick Connect - .250" (6.3mm)
Current 15A
Voltage250V