FN9233ES-15-06
Power Line Filters 15A 250VAC Snap-in W/Earth Line Choke
product image
FN9233ES-15-06 Picture
SeekIC No. : 001697263 Detail
FN9233ES-15-06: Power Line Filters 15A 250VAC Snap-in W/Earth Line Choke
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
FN9233ES-15-06
Parameters:
Technical/Catalog InformationFN9233ES-15-06
TypeIEC 320-C14 (Male Pins)
Mounting TypePanel Mount, Snap-In
Termination StyleQuick Connect - .250" (6.3mm)
Current 15A
Voltage250V