FS1001-7R
EURO-CASSETTE 100W 5.1V
product image
FS1001-7R Picture
SeekIC No. : 003816615 Detail
FS1001-7R: EURO-CASSETTE 100W 5.1V
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
FS1001-7R
  • Qty
  • 0~5
Quick Details
Series: * Operating Supply Voltage : 10 V