G3VM-201G(TR)
Solid State Relays 200V, SPST-NO, SOP4 SMT 50mA 40ohm 15pF
product image
G3VM-201G(TR) Picture
SeekIC No. : 0093653 Detail
G3VM-201G(TR): Solid State Relays 200V, SPST-NO, SOP4 SMT 50mA 40ohm 15pF
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
G3VM-201G(TR)
Mfg:
Omron Electronics
Quick Details
Product Type : PCB Mount Mounting Style : SMD/SMT
Load Voltage Rating : 200 V Load Current Rating : 50 mA
Contact Form : 1 Form A (SPST-NO) Package / Case : SOP-4
Description
Control Voltage Range :
Output Device :
Product Type : PCB Mount
Mounting Style : SMD/SMT
Contact Form : 1 Form A (SPST-NO)
Package / Case : SOP-4
Load Current Rating : 50 mA
Load Voltage Rating : 200 V