G3VM-401D(TR)
Solid State Relays 400V, SPST-NO, SMD4 SMT 120mA 18ohm 40pF
product image
G3VM-401D(TR) Picture
SeekIC No. : 0093672 Detail
G3VM-401D(TR): Solid State Relays 400V, SPST-NO, SMD4 SMT 120mA 18ohm 40pF
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
G3VM-401D(TR)
Quick Details
Product Type : PCB Mount Mounting Style : Through Hole
Load Voltage Rating : 400 V Load Current Rating : 0.12 A
Contact Form : 1 Form A (SPST-NO) Package / Case : SMD-4
Description
Control Voltage Range :
Output Device :
Product Type : PCB Mount
Contact Form : 1 Form A (SPST-NO)
Mounting Style : Through Hole
Load Voltage Rating : 400 V
Package / Case : SMD-4
Load Current Rating : 0.12 A