G6A-234P-ST15-US-DC24
High Frequency / RF Relays ThruHole Sealed 1A DPDT 24VDC 150mW
product image
G6A-234P-ST15-US-DC24 Picture
SeekIC No. : 002573134 Detail
G6A-234P-ST15-US-DC24: High Frequency / RF Relays ThruHole Sealed 1A DPDT 24VDC 150mW
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
G6A-234P-ST15-US-DC24
Mfg:
Omron Electronics
  • Qty
  • 0~1
  • 1~25
Quick Details
Contact Form : 2 Form C (DPDT-BM) Coil Voltage : 24 VDC
Coil Type : Non-Latching Power Consumption : 150 mW
Termination Style : Solder Pin
Description
Contact Current Rating :
Frequency :
Isolation :
Insertion Loss :
Contact Form : 2 Form C (DPDT-BM)
Coil Type : Non-Latching
Coil Voltage : 24 VDC
Termination Style : Solder Pin
Power Consumption : 150 mW