G6A-234P-ST40-US-DC24
High Frequency / RF Relays ThruHole Sealed 1A DPDT 24VDC 400mW
product image
G6A-234P-ST40-US-DC24 Picture
SeekIC No. : 002573207 Detail
G6A-234P-ST40-US-DC24: High Frequency / RF Relays ThruHole Sealed 1A DPDT 24VDC 400mW