G6A-274P-ST15-US-DC48
High Frequency / RF Relays ThruHole NonLatching DPDT 48VDC 150mW 2A
product image
G6A-274P-ST15-US-DC48 Picture
SeekIC No. : 002573859 Detail
G6A-274P-ST15-US-DC48: High Frequency / RF Relays ThruHole NonLatching DPDT 48VDC 150mW 2A
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
G6A-274P-ST15-US-DC48
Mfg:
Omron Electronics
  • Unit Price
  • Negotiable
Quick Details
Contact Form : 2 Form C (DPDT-BM) Coil Voltage : 48 VDC
Coil Type : Non-Latching Power Consumption : 150 mW
Termination Style : Solder Pin
Power Consumption : 150 mW
Coil Voltage : 48 VDC