G6A-274P-ST40-US-DC12
High Frequency / RF Relays ThruHL NoLatch LoSns DPDT 12VDC 400mW 2A
product image
G6A-274P-ST40-US-DC12 Picture
SeekIC No. : 002572778 Detail
G6A-274P-ST40-US-DC12: High Frequency / RF Relays ThruHL NoLatch LoSns DPDT 12VDC 400mW 2A
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
G6A-274P-ST40-US-DC12
  • Qty
  • 0~1
  • 1~25
Quick Details
Contact Form : 2 Form C (DPDT-BM) Coil Voltage : 12 VDC
Coil Type : Non-Latching Power Consumption : 400 mW
Coil Type : Non-Latching
Coil Voltage : 12 VDC
Power Consumption : 400 mW