G6A-434P-ST20-US-DC12
High Frequency / RF Relays ThruHole Sealed 1A 4PDT 12VDC 200mW
product image
G6A-434P-ST20-US-DC12 Picture
SeekIC No. : 002573885 Detail
G6A-434P-ST20-US-DC12: High Frequency / RF Relays ThruHole Sealed 1A 4PDT 12VDC 200mW
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
G6A-434P-ST20-US-DC12
Mfg:
Omron Electronics
  • Unit Price
  • Negotiable
Quick Details
Contact Form : 4 Form C (4PDT-BM) Coil Voltage : 12 VDC
Coil Type : Non-Latching Power Consumption : 200 mW
Termination Style : Solder Pin
Description
Contact Current Rating :
Frequency :
Isolation :
Insertion Loss :
Coil Type : Non-Latching
Coil Voltage : 12 VDC
Power Consumption : 200 mW