G6Z-1F-A-DC12
High Frequency / RF Relays NL 12VDC 50 Ohm Y terminal 2.6GHz
product image
G6Z-1F-A-DC12 Picture
SeekIC No. : 002572705 Detail
G6Z-1F-A-DC12: High Frequency / RF Relays NL 12VDC 50 Ohm Y terminal 2.6GHz