G7L-2A-TUB-80A-CBAC200/240
RELAY PWR DPST 25A 240VAC
product image
G7L-2A-TUB-80A-CBAC200/240 Picture
SeekIC No. : 004346875 Detail
G7L-2A-TUB-80A-CBAC200/240: RELAY PWR DPST 25A 240VAC
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
G7L-2A-TUB-80A-CBAC200/240
Mfg:
Omron Electronics Inc-ECB Div
  • Qty
  • 1~1
Parameters:
Technical/Catalog InformationG7L-2A-TUB-80A-CBAC200/240
RoHS StatusRoHS Compliant
Other Names G7L 2A TUB 80A CBAC200 240