G7L-2A-TUB-J-CB-DC18
RELAY PWR DPST 25A 18VDC
product image
G7L-2A-TUB-J-CB-DC18 Picture
SeekIC No. : 004346876 Detail
G7L-2A-TUB-J-CB-DC18: RELAY PWR DPST 25A 18VDC
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
G7L-2A-TUB-J-CB-DC18
Mfg:
Omron Electronic Components
  • Qty
  • 1~20
Parameters:
Technical/Catalog InformationG7L-2A-TUB-J-CB-DC18
VendorOmron Electronic Components
CategoryRelays, I/O Modules
Lead Free StatusLead Free
RoHS StatusRoHS Compliant
Other Names G7L 2A TUB J CB DC18
G7L2ATUBJCBDC18
G7L 2A TU JCBDC18 ND