G81-1800LPMUS-2
Input Devices COMPACT 104 KEYS PS/2 BLACK
product image
G81-1800LPMUS-2 Picture
SeekIC No. : 002542941 Detail
G81-1800LPMUS-2: Input Devices COMPACT 104 KEYS PS/2 BLACK
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
G81-1800LPMUS-2
Mfg:
Cherry Electrical
  • Qty
  • 0~6
  • 6~10
Quick Details
Color : Black Features : Point of Sale (POS)
Keyboard Interface : PS/2 Number of Keys : 101 / 102
Description
Touchpad Interface :
Keyboard Interface : PS/2
Number of Keys : 101 / 102
Color : Black
Features : Point of Sale (POS)
Parameters:
Technical/Catalog InformationG81-1800LPMUS-2
VendorCherry Switch
CategoryComputer and Video Accessories
Size / Dimension15.94" L x 7.09" W x 1.73" H (405mm x 180mm x 44mm)