G81-1800LUMUS-0
Input Devices 104 KEYS GRAY USB
product image
G81-1800LUMUS-0 Picture
SeekIC No. : 002542920 Detail
G81-1800LUMUS-0: Input Devices 104 KEYS GRAY USB
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
G81-1800LUMUS-0
Mfg:
Cherry Electrical
  • Qty
  • 0~6
  • 6~10
Quick Details
Color : Gray Features : Precision switching
Keyboard Interface : PS/2 Number of Keys : 101 / 102
Description
Touchpad Interface :
Color : Gray
Features : Precision switching
Keyboard Interface : PS/2
Number of Keys : 101 / 102
Parameters:
Technical/Catalog InformationG81-1800LUMUS-0
VendorCherry Switch
CategoryComputer and Video Accessories
Size / Dimension15.94" L x 7.09" W x 1.73" H (405mm x 180mm x 44mm)