GBC34SGSN-M89
CONN HEADER 34POS .100 RT/A SMD
product image
GBC34SGSN-M89 Picture
SeekIC No. : 004349266 Detail
GBC34SGSN-M89: CONN HEADER 34POS .100 RT/A SMD
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
GBC34SGSN-M89
Parameters:
Technical/Catalog InformationGBC34SGSN-M89
Contact FinishGold
Contact Mating Length0.318" (8.08mm)
Number of Rows1
Pitch0.100" (2.54mm)
TerminationSolder
Contact Finish Thickness10in (0.25m)