GCIXP1200EB
IC NETWRK PROCESSR 200MHZ 432BGA
product image
GCIXP1200EB Picture
SeekIC No. : 003515545 Detail
GCIXP1200EB: IC NETWRK PROCESSR 200MHZ 432BGA
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
GCIXP1200EB
  • Qty
  • 0~1
  • 1~10
Quick Details
Series: - Manufacturer: Intel
Logic Family : 4030B Processor Type: Network
Features: 32-bit StrongARM RISC Core Speed: 200MHz
Voltage: 2V Mounting Type: Surface Mount
Package / Case: 432-LBGA Supplier Device Package: 432-BGA (40x40)
Description
Mounting Type: Surface Mount
Packaging: Tray
Speed: 200MHz
Series: -
Manufacturer: Intel
Voltage: 2V