GEC32SBSN-M89
CONN HEADER 32POS .100 RT/A SMD
product image
GEC32SBSN-M89 Picture
SeekIC No. : 004353064 Detail
GEC32SBSN-M89: CONN HEADER 32POS .100 RT/A SMD
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
GEC32SBSN-M89
Parameters:
Technical/Catalog InformationGEC32SBSN-M89
Contact FinishTin
Contact Mating Length0.230" (5.84mm)
Number of Rows1
Pitch0.100" (2.54mm)
TerminationSolder
Contact Finish Thickness100in (2.54m)