GLF201208T470M
RF Inductors 47uH 20%
product image
GLF201208T470M Picture
SeekIC No. : 001239344 Detail
GLF201208T470M: RF Inductors 47uH 20%
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
GLF201208T470M
Mfg:
TDK
  • Unit Price
  • Negotiable
Quick Details
Inductance : 47 uH
Description
Tolerance :
Maximum DC Current :
Maximum DC Resistance :
Self Resonant Frequency :
Q Minimum :
Operating Temperature Range :
Termination Style :
Package / Case :
Inductance : 47 uH
Parameters:
Technical/Catalog InformationGLF201208T470M
VendorTDK Corporation (VA)
CategoryInductors, Coils, Chokes
Inductance47H
Tolerance±20%
Package / Case0805 (2012 metric)
PackagingDigi-Reel?
Type-
Current 60mA
Mounting TypeSurface Mount
Q @ Freq-
Self Resonant Freq-
DC Resistance (DCR)5.300 Ohm Max