GMC10.2104J50A31TR16
Film Capacitors 50volts 0.10uF 5% LS 10.2mm
product image
GMC10.2104J50A31TR16 Picture
SeekIC No. : 00994028 Detail
GMC10.2104J50A31TR16: Film Capacitors 50volts 0.10uF 5% LS 10.2mm
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
GMC10.2104J50A31TR16
Quick Details
Product Type : SMD Capacitance : 0.1 uF
Tolerance : 5 % Voltage Rating : 50 Volts
Dimensions :
Tolerance : 5 %
Product Type : SMD
Termination Style : SMD/SMT
Capacitance : 0.1 uF