GMC5.7103J250J31TR12
Film Capacitors 250volts 0.010uF 5% LS 5.7mm
product image
GMC5.7103J250J31TR12 Picture
SeekIC No. : 00981149 Detail
GMC5.7103J250J31TR12: Film Capacitors 250volts 0.010uF 5% LS 5.7mm
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
GMC5.7103J250J31TR12
Quick Details
Product Type : SMD Capacitance : 0.01 uF
Tolerance : 5 % Voltage Rating : 250 Volts
Series :
Operating Temperature Range :
Lead Spacing :
Dimensions :
Tolerance : 5 %
Product Type : SMD
Termination Style : SMD/SMT
Voltage Rating : 250 Volts
Capacitance : 0.01 uF