GP1001-7R
EURO-CASSETTE 122W 5.1V
product image
GP1001-7R Picture
SeekIC No. : 003816561 Detail
GP1001-7R: EURO-CASSETTE 122W 5.1V
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
GP1001-7R
  • Qty
  • 0~50
Quick Details
Series: * Operating Supply Voltage : 10 V