GQM2195C2E4R0BB12D
Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT 0805 4.0pF 250volts C0G 0.1pF
product image
GQM2195C2E4R0BB12D Picture
SeekIC No. : 00880369 Detail
GQM2195C2E4R0BB12D: Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT 0805 4.0pF 250volts C0G 0.1pF
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
GQM2195C2E4R0BB12D
Quick Details
Capacitance : 4 pF Tolerance : 0.1 pF
Product : Low ESR MLCCs
Tolerance : 0.1 pF
Capacitance : 4 pF