GRM0335C1ER75CZ01D
CAP CER 0.75PF 25V C0G 0201
product image
GRM0335C1ER75CZ01D Picture
SeekIC No. : 004355283 Detail
GRM0335C1ER75CZ01D: CAP CER 0.75PF 25V C0G 0201
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
GRM0335C1ER75CZ01D
Mfg:
Murata Electronics North America (VA)
  • Unit Price
  • Negotiable
Parameters:
Technical/Catalog InformationGRM0335C1ER75CZ01D
VendorMurata Electronics North America (VA)
CategoryCapacitors
Capacitance0.75pF
Voltage - Rated 25V
Tolerance±0.25pF
Package / Case0201 (0603 metric)
Temperature CoefficientC0G, NP0
PackagingCut Tape (CT)
FeaturesGeneral Purpose
Lead Spacing-
Operating Temperature-55°C ~ 125°C