GT-SMD181215012-TR
Surge Suppressors Gas Tube 150DC 2pF SMD
product image
GT-SMD181215012-TR Picture
SeekIC No. : 00690190 Detail
GT-SMD181215012-TR: Surge Suppressors Gas Tube 150DC 2pF SMD
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
GT-SMD181215012-TR
Mfg:
Lumex
  • Qty
  • 0~1
Quick Details
Voltage Rating : 150 V Current Rating : 1 A
Termination Style : SMD/SMT
Description
Operating Temperature Range :
Package / Case :
Termination Style : SMD/SMT
Voltage Rating : 150 V
Current Rating : 1 A
Parameters:
Technical/Catalog InformationGT-SMD181215012-TR
VendorLumex Opto/Components Inc. (VA)
CategoryOver Voltage, Current, Temperature Devices
PackagingDigi-Reel?
Package / Case1812 (4532 metric)
Mounting TypeSurface Mount
Spark Over Voltage150V
Impulse Discharge Current1.0kA 8x20s
Tolerance±20%