GYD65000
Trimmer / Variable Capacitors 4.5-65pF 100V 10mm
product image
GYD65000 Picture
SeekIC No. : 001106328 Detail
GYD65000: Trimmer / Variable Capacitors 4.5-65pF 100V 10mm
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
GYD65000
Quick Details
Capacitance Range : 4.5 pF to 65 pF Voltage Rating : 200 Volts
Voltage Rating : 200 Volts
Capacitance Range : 4.5 pF to 65 pF
Parameters:
Technical/Catalog InformationGYD65000
VendorSprague-Goodman
CategoryCapacitors
Capacitance Range4.5 ~ 65pF
Voltage - Rated 100V
Adjustment TypeSide Adjustment
FeaturesFilmtrim?
Package / Case10mm Round