H7CN-XHN-AC100240
Controllers Counter Digital LED
product image
H7CN-XHN-AC100240 Picture
SeekIC No. : 002542032 Detail
H7CN-XHN-AC100240: Controllers Counter Digital LED
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
H7CN-XHN-AC100240
Mfg:
Omron Industrial
  • Qty
  • 0~1
  • 1~2
  • 2~5
  • 5~10
Quick Details
Analog / Digital : Digital Type : 1/16 DIN Digital Counter
Display Type : 4-Digit LED Supply Voltage : 100 V to 240 V
Mounting : DIN Rail Size : 72.5 mm L x 48 mm W x 44.8 mm H
Description
Control Method :
Mounting : DIN Rail
Analog / Digital : Digital
Type : 1/16 DIN Digital Counter
Display Type : 4-Digit LED
Supply Voltage : 100 V to 240 V
Size : 72.5 mm L x 48 mm W x 44.8 mm H