HAA15-0.8-A+G
Linear and Switching Power Supplies +/- 15V @ 0.8A
product image
HAA15-0.8-A+G Picture
SeekIC No. : 002754356 Detail
HAA15-0.8-A+G: Linear and Switching Power Supplies +/- 15V @ 0.8A
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
HAA15-0.8-A+G
Mfg:
Condor / SL Power
  • Qty
  • 0~1
  • 1~10
Quick Details
Product : Linear Supplies Commercial/Medical : Commercial
Output Power Rating : 12 W Input Voltage : 100 VAC, 120 VAC, 215 VAC, 230 VAC, 240 VAC
Number of Outputs : 2 Output Voltage (Channel 1) : 15 VDC
Output Current (Channel 1) : 0.8 A Output Voltage (Channel 2) : - 15 VDC
Output Current (Channel 2) : 0.8 A Mounting Style : Panel
Dimensions : 165.1 mm L x 101.6 mm W
Description
Output Voltage (Channel 3) :
Output Current (Channel 3) :
Commercial/Medical : Commercial
Mounting Style : Panel
Product : Linear Supplies
Number of Outputs : 2
Output Voltage (Channel 1) : 15 VDC
Output Power Rating : 12 W
Output Voltage (Channel 2) : - 15 VDC
Output Current (Channel 1) : 0.8 A
Output Current (Channel 2) : 0.8 A
Input Voltage : 100 VAC, 120 VAC, 215 VAC, 230 VAC, 240 VAC